Wiadomości Branżowe

ING Bank Śląski wyróżniony za kreację wizerunku

ING Bank Śląski zajął drugie miejsce w konkursie Lamparty 2014 w kategorii wyróżniającej najlepsze kreacje marek bankowych. Laureatów wybrali bankowcy w badaniu przeprowadzonym przez TNS Polska.Lamparty przyznawane są najefektywniej kreowanym markom bankowym. W konkursie wyróżniono banki, które w minionym roku włożyły największy wysiłek w budowanie swojej marki.

ING Bank Śląski zajął drugie miejsce w konkursie Lamparty 2014 w kategorii wyróżniającej najlepsze kreacje marek bankowych. Laureatów wybrali bankowcy w badaniu przeprowadzonym przez TNS Polska.

Lamparty przyznawane są najefektywniej kreowanym markom bankowym. W konkursie wyróżniono banki, które w minionym roku włożyły największy wysiłek w budowanie swojej marki. Szczególną wartością rankingu jest sposób wyłaniania zwycięzcy ? to konkurencja oddaje na niego swój głos. Laureaci wybierani są na podstawie sondażu przeprowadzanego przez TNS Polska wśród bankowców.

Prestiżowe nagrody zostały wręczone już po raz jedenasty podczas XIV. Konferencji Finansowej TNS Polska. I i III miejsce w rankingu otrzymały odpowiednio BZ WBK i Alior Bank.


dostarczył infoWire.pl

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Generali partnerem kampanii ?Nie wstępuj w związek na który nie jesteś gotowy?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy