Wiadomości Branżowe

Klienci ING PTE zyskali najwięcej

W opublikowanych w ostatnich dniach rankingach dotyczących zarządzania środkami zgromadzonymi przez Polaków na ich kontach emerytalnych, ING PTE jest niekwestionowanym liderem w zakresie wartości hipotetycznego stanu konta swoich klientów i stóp zwrotu w najdłuższym horyzoncie czasowym. Jak piszą Analizy Online hipotetyczny stan konta OFE, to jeden ze sposobów oceny atrakcyjności funduszu, pod kątem stóp zwrotu, regularności wpłat, jak również opłat dystrybucyjnych. W rankingu Analiz Online ING PTE jest niekwestionowanym liderem w zakresie strategii inwestowania w najdłuższym, 13-letnim horyzoncie czasowym.  Wynik ten potwierdza także ranking Komisji Nadzoru Finansowego, gdzie w zestawieniach publikowanych przez KNF w zakresie stóp zwrotu – ING PTE zajęło pierwsze miejsce z maksymalną liczbą punktów – 10. Z zestawień KNFu wynika, że sumarycznie ING OFE zanotowało łącznie najwyższą pozycję. Oznacza to, że ING PTE zajmuje najwyższe pozycje ze wszystkich OFE w publikowanych, co pół roku zestawieniach nadzoru. Pokazuje to, że ING inwestuje środki swych

W opublikowanych w ostatnich dniach rankingach dotyczących zarządzania środkami zgromadzonymi przez Polaków na ich kontach emerytalnych, ING PTE jest niekwestionowanym liderem w zakresie wartości hipotetycznego stanu konta swoich klientów i stóp zwrotu w najdłuższym horyzoncie czasowym.

 

Jak piszą Analizy Online hipotetyczny stan konta OFE, to jeden ze sposobów oceny atrakcyjności funduszu, pod kątem stóp zwrotu, regularności wpłat, jak również opłat dystrybucyjnych. W rankingu Analiz Online ING PTE jest niekwestionowanym liderem w zakresie strategii inwestowania w najdłuższym, 13-letnim horyzoncie czasowym.

 

Wynik ten potwierdza także ranking Komisji Nadzoru Finansowego, gdzie w zestawieniach publikowanych przez KNF w zakresie stóp zwrotu ? ING PTE zajęło pierwsze miejsce z maksymalną liczbą punktów ? 10. Z zestawień KNFu wynika, że sumarycznie ING OFE zanotowało łącznie najwyższą pozycję. Oznacza to, że ING PTE zajmuje najwyższe pozycje ze wszystkich OFE w publikowanych, co pół roku zestawieniach nadzoru. Pokazuje to, że ING inwestuje środki swych klientów stabilnie i z nastawieniem na długofalowy zysk.

 

Strategie inwestowania różnią się w zależności od zakładanego horyzontu czasowego. W przypadku odkładania środków na emeryturę to właśnie czas działa na naszą korzyść pod względem zwrotu z długofalowych inwestycji. ING PTE w skali 13 lat, czyli pełnym okresie funkcjonowania PTE na polskim rynku zarobiło dla swoich klientów najwięcej. Bardzo nas to cieszy i jest potwierdzeniem właściwie obranej strategii inwestycyjnej, co przekłada się na stan konta naszego klienta – mówi Grzegorz Chłopek, Prezes ING PTE.

 

Właściwa strategia inwestowania pozwoliła ING PTE pomimo niepewnej sytuacji w globalnej gospodarce i strefie euro na uzyskanie wyniku, który sprawia, że ostatnie lata przyszli emeryci mogą zaliczyć do udanych.

 

###

 

ING PTE S.A. jest członkiem Grupy ING ? międzynarodowej instytucji finansowej prowadzącej działalność w zakresie ubezpieczeń, bankowości oraz zarządzania aktywami w ponad 50 krajach dla ponad 85 milionów klientów. Zatrudnia przy tym 130 tysięcy pracowników. Grupa ING oferuje pełen pakiet usług finansowych klientom indywidualnym, firmom oraz instytucjom. Należy do czołówki europejskich instytucji finansowych.

Źródło ING Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Lokata terminowa z funduszem inwestycyjnym

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy