Wiadomości Branżowe

Nowi członkowie zarządów spółek Grupy Generali Polska

Maciej Fedyna, Dariusz Jankowski, Rajmund Rusiecki i Arkadiusz Wiśniewski dołączą do Zarządów Spółek Grupy Generali Polska.Warszawa, 1 kwietnia 2014 r. Z początkiem kwietnia Rada Nadzorcza spółek Grupy Generali w Polsce zatwierdziła 4 nominacje w Zarządzie firmy.Maciej Fedyna, członek Zarządu spółki Generali Finance sp. z  o. o., otrzymał nominację na stanowisko Członka Zarządu spółek Generali Życie T.U. i Generali T.U. S.A. – pełnić będzie funkcję Dyrektora Finansowego Generali Polska.Maciej Fedyna, związał się z Grupą Generali Polska w 2011 roku, mając już dziewięcioletnie doświadczenie zdobyte na rynku ubezpieczeniowym. Jest absolwentem kierunku Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie; studiował także na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Wileńskiego i ukończył Podyplomowe Studium Ubezpieczeń na Uniwersytecie Warszawskim.Dariusz Jankowski również dołączy do Zarządu Generali Życie T.U. i Generali T.U.  Będzie odpowiadał za obszar IT i operacje w procesach informatycznych. Pozostanie także odpowiedzialny za obszar IT w firmie Proama.Przed

Maciej Fedyna, Dariusz Jankowski, Rajmund Rusiecki i Arkadiusz Wiśniewski dołączą do Zarządów Spółek Grupy Generali Polska.

Warszawa, 1 kwietnia 2014 r. Z początkiem kwietnia Rada Nadzorcza spółek Grupy Generali w Polsce zatwierdziła 4 nominacje w Zarządzie firmy.

Maciej Fedyna, członek Zarządu spółki Generali Finance sp. z  o. o., otrzymał nominację na stanowisko Członka Zarządu spółek Generali Życie T.U. i Generali T.U. S.A. ? pełnić będzie funkcję Dyrektora Finansowego Generali Polska.

Maciej Fedyna, związał się z Grupą Generali Polska w 2011 roku, mając już dziewięcioletnie doświadczenie zdobyte na rynku ubezpieczeniowym. Jest absolwentem kierunku Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie; studiował także na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Wileńskiego i ukończył Podyplomowe Studium Ubezpieczeń na Uniwersytecie Warszawskim.

Dariusz Jankowski również dołączy do Zarządu Generali Życie T.U. i Generali T.U.  Będzie odpowiadał za obszar IT i operacje w procesach informatycznych. Pozostanie także odpowiedzialny za obszar IT w firmie Proama.

Przed nominacją do Zarządu, Dariusz Jankowski pełnił funkcję dyrektora Departamentu IT w Grupie Generali Polska. Jest absolwentem Wydziału MIMUW Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku informatyki. Ukończył także studia podyplomowe z zarządzania projektami w instytucji finansowej na Politechnice Warszawskiej.

Nowo mianowany Członek Zarządu spółki Generali Życie T.U. S.A. Rajmund Rusiecki, odpowiadał będzie za sprzedaż w segmencie ubezpieczeń na życie.

Z Grupą Generali w Polsce związany od 2011 r. jako dyrektor Departamentu Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych. Posiada trzynastoletnie doświadczenie menedżerskie zdobyte na wielu stanowiskach kierowniczych w działach sprzedaży na rynku ubezpieczeń życiowych. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości oraz studiów podyplomowych warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej.

Arkadiusz Wiśniewski, jako nowo powołany Członek Zarządu Spółki Generali Życie T.U. S.A. będzie odpowiadał za obszar produktów i zarządzania ryzykiem na rynku ubezpieczeń na życie.

Arkadiusz Wiśniewski w Grupie Generali spędził ostatnie 9 lat, podczas których pełniłł funkcję dyrektora Departamentu Aktuariatu Finansowego i Reasekuracji. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki.

A to już wiesz?  Boimy się o zdrowie i nie oszczędzamy

Nominacje podlegają odpowiednio zgodom Komisji Nadzoru Finansowego.

-?Dzisiejsze nominacje pokazują, że udało nam się skompletować znakomity zespół fachowców w Zarządzie Generali w Polsce, doskonale ocenianych przez rynek. Bardzo się cieszę, że wszystkie te nominacje kadrowe można określić mianem awansów wewnętrznych, co potwierdza siłę i potencjał, jaki drzemie w Generali i ludziach tej firmy?  – mówi Robert Sokołowski, Prezes Zarządu Grupy Generali w Polsce.

Źródło Grupa Generali. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy