Wiadomości Branżowe

W Generali polała się dobra krew

Warszawa, 22 maja 2014 r. W czwartek, 22 maja br., Grupa Generali zorganizowała akcję ? ?Niech poleje się dobra krew?. Od godz 9:00 rano, Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przyjmował chętnych do oddawania krwi potrzebującym, w pobliżu siedziby Generali przy ul. Postępu.

Mobilny punkt poboru krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przyjął w sumie 63 osoby, z których większość stanowili pracownicy Grupy Generali. Podczas pierwszej w historii Generali akcji ?Niech poleje się dobra krew? udało się zebrać niemal 20 litrów krwi dla potrzebujących

– ?Praca w ubezpieczeniach ma to do siebie, że niejednokrotnie zderza nas z ludzkimi tragediami. Spoczywa na nas szczególna odpowiedzialność, polegająca, naszym zdaniem, nie tylko na sprawnej likwidacji szkód. Dlatego właśnie chcielliśmy, wspólnie z pracownikami naszej firmy, zrobić coś dobrego! To nasza pierwsza tego typu akcja, ale z pewnością nie ostatnia? ? mówi Paweł Wróbel, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu w Generali.

Źródło Grupa Generali. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy