Medycyna Estetyczna

Zmarszczki czy owal twarzy ? co szybciej zdradza nasz wiek?

Informacja prasowa, 08.10.2014
Powiedz ?nie? piramidzie starości

Zmarszczki czy owal twarzy ? co szybciej zdradza nasz wiek? Z jednej strony zmarszczki, bo to one pojawiają się szybciej, ale z drugiej opadający owal, który dobitniej wskazuje dojrzałość. Polecamy 3 zabiegi, które pozwolą uchronić się przed niechlubnym problemem ?chomiczków? i przywrócić kształtny owal.

Silhouette Soft ? podparcie w haczykach
Po 25. roku życia w skórze zaczyna ubywać kolagenu ? z każdym rokiem mamy go o jeden procent mniej! Wskutek tego procesu skóra staje się mniej elastyczna, wiotczeje i opada. Odpowiedzią na ten problem są zabiegi, które od wewnątrz pobudzają fibroblasty ? komórki tkanki łącznej ? do produkcji nowych włókien kolagenowych. Tak właśnie działają biowchłanialne nici Silhouette Soft, które za sprawą przymocowanych do nich haczyków drażnią komórki skóry, prowokując je do produkcji nowego kolagenu. W wyniku tego działania skóra napręża się, a twarz odzyskuje dawne rysy. Zabieg polega na wprowadzeniu w głąb skóry rozpuszczalnych szwów ze stożkami, które zakotwiczając się głęboko w tkance, podnoszą zwiotczałą skórę. Uniesienie niechlubnych ?chomiczków?, przywrócenie wyraźnej linii żuchwy czy skroni ? to najważniejsze powody, dla których warto zdecydować się na ten zabieg. Efekt utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy. Przez cały ten czas skóra jest stymulowana do produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu wygląda korzystniej i zdrowo. Co więcej, przestaje jej być straszna tak zwana ?piramida starości?, czyli…

Teosyal Ultimate ? przywrócona objętość
Wyraźnie zaznaczone kości policzkowe i kształtny owal twarzy to atrybuty młodzieńczego wyglądu. Z czasem charakterystyczny ?trójkąt młodości?, zarysowujący się między policzkami a brodą, zaczyna się odwracać. W końcu jego podstawa znajduje się w miejscu, gdzie wcześniej był czubek. To właśnie efekt tego procesu określa się czasem jako ?piramidę starości?. Chcąc uniknąć tych zmian, możemy zdecydować się na zabieg wolumetryczny z użyciem Teosyal Ultimate ? bardzo gęstego żelu na bazie kwasu hialuronowego, który z powodzeniem odtwarza objętość w okolicach: dołów skroniowych, policzków, doliny łez, ust, brody czy linii żuchwy ? a więc wszędzie tam, gdzie ją z wiekiem tracimy. Zastosowanie kwasu hialuronowego pomaga również przywrócić skórze odpowiedni poziom nawilżenia oraz spłycić zmarszczki i bruzdy. Zabieg ten dedykowany jest osobom w wieku dojrzałym. Przebiega szybko i niemal bezboleśnie, dając zadowalający efekt nawet do 18 miesięcy.

PureSense Redensity II ? wypełniona dolina łez
Medycyna estetyczna, jak żaden inny dział medycyny, obfituje w obrazowe nazwy problemów, z którymi zgłaszają się do gabinetów pacjenci. Poza ?chomiczkami? i ?piramidą starości?, warto wspomnieć jeszcze o ?dolinie łez?. Takiego określenia doczekały się zagłębienia tworzące się wskutek zaniku naturalnej podściółki tłuszczowej w okolicy oczodołu, a dokładniej w linii przebiegającej od wewnętrznych kącików oczu do środkowej części policzków, tak jak płyną łzy. Wskutek zaniku tkanki podskórnej oraz zachodzących procesów wiotczenia mięśni w tej okolicy, spojrzenie nabiera smutnego wyrazu. Chcąc się przed tym ustrzec, należy postawić na naprawdę skuteczne preparaty, dedykowane delikatnej okolicy oka. Teosyal Redensity II to przykład takiego produktu, stworzonego w słynnych laboratoriach Teoxane w Szwajcarii. Redensity II oprócz dwóch rodzajów kwasu hialuronowego: usieciowanego i nieusieciowanego, zawiera również Kompleks Odnawiający Skórę, który działa wielopłaszczyznowo ? pozwala zarówno spłycić zagłębienia pod oczami, zmniejszyć zasinienia, a także zagęścić oraz ujędrnić skórę w tej okolicy.
Wszystkie zabiegi można wykonać w specjalistycznym gabinecie dermatologii estetycznej lek. med. Doroty Świebockiej we Wrocławiu, ul. Przyjaźni 6/ U 11.
Ceny:
Jedna nić Silhouette Soft ? 900 zł
Zabieg wolumetryczny z użyciem Teosyal Ultimate ? od 850 zł za ampułkę
Zabieg z użyciem Redensity II ? od 700 zł za ampułkę

Teosyal Ultimate przed_po

Piramida starosci trojkat mlodosci Teosyal

Materiał prasowy Teosyal www.newderm.pl

O marce
Od 10 lat marka Teosyal dostarcza pacjentom na całym świecie innowacyjne rozwiązania w zakresie poprawy kondycji skóry. Teosyal to szeroka gama preparatów na bazie kwasu hialuronowego przeznaczonych m.in. do wypełnień ust, fałd nosowo-wargowych, zmarszczek, a także zabiegów wolumetrycznych oraz bogata linia kosmeceutyków. Wszystkie produkty są opracowywane w laboratoriach TEOXANE Laboratories w Genewie, skąd trafiają na rynek 90 krajów świata. Firma posiada trzy filie: we Francji, Niemczech i Włoszech. W Polsce preparaty Teosyal są dostępne od 2006 r. Ich wyłącznym dystrybutorem jest firma NewDerm sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. www.newderm.pl.